Nowe testery alkoholowe dla prudnickich policjantów - Aktualności - KPP Prudnik

Aktualności

Nowe testery alkoholowe dla prudnickich policjantów

Data publikacji 14.04.2017

Dzięki wsparciu Gminy Lubrza prudniccy policjanci otrzymali 2 nowe testery alkoholowe iBlowe. Sprzęt został przekazany w użytkowanie przez Wójta Gminy Lubrza Mariusza Kozaczka na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Przemysława Ilnickiego. Samorząd na ten cel przeznaczył ponad 2000 złotych.

Przekazanie dwóch testerów alkoholowych miało miejsce w czwartek (13 kwietnia), w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku. Sprzęt został przekazany w użytkowanie przez Wójta Gminy Lubrza Mariusza Kozaczka na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Przemysława Ilnickiego.

Tester alkoholowy iBlow jest szybkim i prostym w obsłudze bezkontaktowym urządzeniem do wstępnej kontroli trzeźwości kierujących. Pozwala w krótkim czasie objąć badaniem dużą grupę osób. Samorząd na zakup tych urządzeń przeznaczył ponad 2000 zł.

Otrzymane testery alkoholowe będą wykorzystywane przez prudnickich policjantów w codziennej służbie i niewątpliwie przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym m. in. na terenie gminy Lubrza.

  • Nowe testery alkoholowe dla prudnickich policjantów
  • Nowe testery alkoholowe dla prudnickich policjantów
  • Nowe testery alkoholowe dla prudnickich policjantów