28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa - Aktualności - KPP Prudnik

Aktualności

28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 12.09.2017

Policjanci z Prudnika zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojego znajomego. 28-latek usłyszał już prokuratorski zarzut. Na wniosek policji i prokuratora, sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić do 25-lat więzienia, a nawet dożywocie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 września), tuż przed godziną 8:00 w Prudniku. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, o usiłowaniu zabójstwa w jednym z mieszkań w centrum miasta. Oficer dyżurny natychmiast pod wskazany adres skierował policyjny patrol.

Jak ustalili interweniujący policjanci, 28-latek przyszedł do mieszkania swojego znajomego. Tam zaatakował mężczyznę nożem. Na szczęście poszkodowany zdążył odsunąć się, dzięki czemu nie doszło do tragedii. Mężczyzna po całym zdarzeniu uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później został zatrzymany przez policjantów. Powodem zachowania 28-latka była zazdrość o kobietę.

Mieszkaniec Prudnika usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratora, sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Za taki czyny grozi kara do 25 lat wiezienia, a nawet dożywocie. 

  • 28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa
  • 28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa
  • 28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa
  • 28-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa