„Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy - Aktualności - KPP Prudnik

Aktualności

„Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy

Data publikacji 09.02.2018

Prudniccy policjanci przeprowadzili spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się na temat wymogów jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do pełnienia służby w Policji. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Renata Worek.

Funkcjonariusze z prudnickiej komendy w ramach działań promujących zawód policjanta przeprowadzili spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku. W spotkaniu tym uczestniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Renata Worek, która osobiście zachęcała zgromadzone osoby do wstąpienia do służby w policji.

Podczas spotkania osoby zainteresowane służbą w policji mogły dowiedzieć się, jak wygląda procedura rekrutacji oraz jakie wymogi stawiane są przed kandydatami do służby w tej formacji. Na podstawie specjalnie przygotowanej prezentacji, omówione zostały etapy postępowania kwalifikacyjnego m. in. test wiedzy, test sprawności fizycznej oraz test psychologiczny. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zostały rozdane kwestionariusze osobowe oraz foldery informacyjne „Zostań policjantem”.

Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Opolska Policja do końca 2018 roku planuje przyjąć w swoje szeregi 178 nowych funkcjonariuszy.

  • „Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy
  • „Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy
  • „Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy